Patologia ciąży

Patologia ciąży

Postprzez hapo » Pn mar 23, 2020 13:44

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak obecna sytuacja jest trudna dla kobiet w ciąży. coraz więcej lekarze na wizytach jesli w ogóle przyjmują to przestrzegają aby na razie wstrzymać się z planowaniem potomstwa bo sytuacja z wirusem naprawdę dobrze nie rokuje i może przynieść tylko złe sytuacje tym bardziej ciężarnej i maluchowi. Poczytajcie sobie na temat bardzo ważny https://notatek.pl/patologia-ciazy i przełóżcie planowanie rodziny jeśli możecie bo czasy się nagle zmieniły i lekarze naprawdę przestrzegają aby nie doprowadzać do tragedii...
hapo
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn mar 23, 2020 13:32

Postprzez » Pn mar 23, 2020 13:44

 

Re: Patologia ciąży

Postprzez MikeStanley » Pn kwi 06, 2020 09:34

Patologia ciąży to straszna rzecz. Najlepiej mieć po prostu jakiegoś zaufanego lekarza. On na pewno powienien pomóc!
________________________________
Pisanie prac magisterskich z pedagogiki
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Re: Patologia ciąży

Postprzez MonikaSilver » Cz kwi 09, 2020 12:22

Patologia ciaży bywa! Najlepiej po prostu iść z tym do jakiegoś profesjonalnego lekarza!
___________________________________
http://pracesocjologia24.edu.pl
MonikaSilver
 
Posty: 76
Dołączył(a): Cz kwi 09, 2020 11:46

Re: Patologia ciąży

Postprzez Husar » Pn kwi 20, 2020 11:18

Tu najlepiej kontaktować się z jakimś ekspertem. Wówczas jest szansa na wyjścia z tej trudnej sytuacji.
_________________________________
Praca magisterska po angielsku - pomoc
Husar
 
Posty: 161
Dołączył(a): Cz gru 19, 2019 10:23

Re: Patologia ciąży

Postprzez aniekl » Śr lut 23, 2022 08:35

Byłam na patologii ciąży dwa razy i dwa razy poroniłam. To była straszna tragedia, bo straciliśmy nasze dwa aniołki. Po dość długim czasie postanowiliśmy ponownie spróbować. Tym razem poszliśmy już do specjalisty, który profesjonalnie zajmuje się leczeniem poronień. To profesor Grzegorz Jakiel z kliniki w Lublinie, on ma świetne podejście do pacjentek, jest bardzo sympatyczny, a przy tym, ma ogromne doświadczenie. Dzięki leczeniu moja kolejna ciąża była już stabilna. Ani razu nie wylądowałam na patologii ciąży, urodziłam zdrową córeczkę, polecam.
aniekl
 

Re: Patologia ciąży

Postprzez wiolla » Śr cze 22, 2022 17:06

Ciąża to zawsze stres, niepokój dla przyszlej mamy ale trzeba pamiętać, że zdecydowana większość ciąż kończy się urodzeniem zdrowego dziecka. Nie można rezygnować z powiększania rodziny tylko z obawy o możliwe komplikacje. Już po 10 tygodniu ciąży można wykonać badania prenatalne test nifty pro i upewnić się czy maluszek rozwija się prawidłowo. Tak aby kolejne miesiące ciąży mijały młodej mamie spokojniej.
wiolla
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr lip 11, 2018 19:16

Re: Patologia ciąży

Postprzez realia » So cze 25, 2022 12:02

To prawda, jest to ogromna radość oczywiście ale stres też, tym bardziej jeśli nie wszystko przebiega idealnie. Dlatego ja między innymi też zrobiłam badania prenatalne sanco w laboratorium diagnostyka, na wynik czekałam tylko kilka dni a dało mi to dużą ulgę i spokój jak zobaczyłam że wszystko ok
realia
 
Posty: 110
Dołączył(a): N gru 22, 2019 07:45

Re: Patologia ciąży

Postprzez elwika » Pt mar 10, 2023 20:24

Aby ciąża mijała przyszłej mamie spokojniej warto zdecydować się na badania prenatalne. Czytałam, że test nifty warszawa jest badaniem o bardzo wysokiej czułości, pozwala na wykrycie różnych chorób genetycznych a jest w pełni bezpieczne dla mamy i dziecka, nie niesie ryzyka poronienia. W wielu przypadkach pozwala uniknąć amniopunkcji.
elwika
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 31, 2022 16:37

Postprzez » Pt mar 10, 2023 20:24

 


Powrót do Ciąża



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron