Wyprawka

Re: Wyprawka

Postprzez Majkaaa » N lut 26, 2023 17:10

Olkka napisał(a):Na pewno ogromnie przydała mi się poduszka do karmienia- zwłaszcza w tych pierwszych tygodniach. Swoją zamawiałam z Ceba, takiego rogala, jest poręczny i wygodny. Dobrze dopasowuje sie do ciała, odciąża plecy o ręce, nie odgniata się ani nie przesuwa i pewnie podtrzymuje malucha.


Ja właśnie planuję sobie zamówić Cebuszkę do kamienia:) Mam już od nich kocyki i ręczniczki i jakościowo rzeczy są świetne więc myślę, że poduszka tez mnie nie zawiedzie;)
Majkaaa
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz wrz 05, 2019 11:23

Postprzez » N lut 26, 2023 17:10

 

Re: Wyprawka

Postprzez myszkowa » Pn mar 06, 2023 11:12

materac jest jeszcze wazny, polecam https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ super wygodny i bezpieczny
myszkowa
 
Posty: 58
Dołączył(a): So gru 17, 2022 22:27

Re: Wyprawka

Postprzez Hylen » N mar 26, 2023 17:17

W sklepie BoboSpace https://bobospace.pl/ widziałam bardzo ładny otulacz z muślinu bambusowego i krem do stosowania pod pieluszkę. Jedno i drugie nadawałoby się na prezent, a ja właśnie szukam czegoś, ponieważ wybieram się do koleżanki, która niedawno urodziła, przepiękną córeczkę.
Hylen
 
Posty: 202
Dołączył(a): Śr lip 28, 2021 08:17

Re: Wyprawka

Postprzez Majkaaa » So maja 06, 2023 13:53

Ja sobie sporo rzeczy z ceba baby zamawiałam. Mają duży wybór, produkty jakościowo są super, bardzo starannie uszyte i z przyjemnego, delikatnego materiału z którym nic złego po praniu się nie dzieje.
Majkaaa
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz wrz 05, 2019 11:23

Re: Wyprawka

Postprzez byanka » Cz cze 29, 2023 09:34

przed rozpoczęciem kompletowania wyprawki warto zrobić sobie listę niezbędnych produktów. jeśli macie z tym problem to warto poczytać wpisy na blogu parentingowym Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Znajdziecie tu wiele cennych informacji o polecanych produktach, o problemach związanych z wychowaniem czy rozwojem dzieci.
byanka
 
Posty: 163
Dołączył(a): Pn mar 30, 2020 18:52

Re: Wyprawka

Postprzez janicka » Pt lip 07, 2023 14:07

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
janicka
 
Posty: 209
Dołączył(a): Pn paź 24, 2022 08:10

Re: Wyprawka

Postprzez profillog0 » Cz lip 20, 2023 13:36

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
-----------------------------------------
polowanie na dziki w polsce
profillog0
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 20, 2023 13:36

Re: Wyprawka

Postprzez polazajac » Wt wrz 05, 2023 07:57

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.
polazajac
 
Posty: 123
Dołączył(a): Pt wrz 16, 2022 14:09

Re: Wyprawka

Postprzez Mammuskaka » Pn paź 16, 2023 11:42

Szukacie najlepszych na rynku produktów dla dzieci? Myślę, że zdecydowanie warto zwrócić uwagę na link , pod którym znajdziecie sklep, który mieści się w Radzionkowie obok Tarnowskich Gór. Mają duży wybór najlepszych marek, takich jak m.in. Tubam, Janod i Viga Toys. Moim zdaniem to świetne miejsce na zakupy wyprawki dla dziecka.
Mammuskaka
 
Posty: 144
Dołączył(a): Pt gru 13, 2019 22:40

Re: Wyprawka

Postprzez mamta » Wt lis 14, 2023 16:01

polazajac napisał(a):Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.

u mnie to samo, mleko kupuję w DOZ, mam od ręki i ceny są też bardzo w porządku, pasują mi zakupy stacjonarne
mamta
 
Posty: 39
Dołączył(a): Śr cze 26, 2019 20:20

Postprzez » Wt lis 14, 2023 16:01

 

Poprzednia strona

Powrót do Pierwsze dni, tygodnie, miesiące z maluszkiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron