Wyprawka

Re: Wyprawka

Postprzez Gerard8721 » Pt kwi 08, 2022 09:45

Jeśli chodzi o wyprawkę to w sieci znajdziecie co powinna zawierać.
Gerard8721
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt kwi 08, 2022 09:20

Postprzez » Pt kwi 08, 2022 09:45

 

Re: Wyprawka

Postprzez Dalia » Pn kwi 25, 2022 10:17

Osobiście polecam też kocyki bambusowe dla noworodka, które idealnie sprawdzą się jako element wyprawki ;)
Dalia
 
Posty: 406
Dołączył(a): Pt lis 22, 2019 06:36

Re: Wyprawka

Postprzez Michaszka » Pt cze 03, 2022 11:07

Ubranka, w tym body i pajacyki a także kocyki, pieluszki, ręczniki czy zapinane kołderki kupicie w całkiem przyjaznych cenach online, czyli wygodnie, bez wychodzenia z domu, w sklepie internetowym Od niemowlaka do starszaka https://odniemowlakadostarszaka.pl/52-dodatki Bardzo lubię ich produkty, bo są najwyższej jakości, dobrze uszyte z bezpiecznych, naturalnych materiałów, idealnych dla wrażliwej skóry dziecka. No i mają ładne wzornictwo, są kolorowe i wesołe :)
Michaszka
 
Posty: 20
Dołączył(a): So maja 28, 2022 17:25

Re: Wyprawka

Postprzez Kaśka » N cze 05, 2022 13:26

Fajne rzeczy do wyprawki jak ręczniczki, kocyki, poduszkę do karmienia czy przewijak to zamówiłam sobie z Ceba. Super jakość produktów, staranne wykonanie, materiał przyjemny, miękki i delikatny a do tego ładne wzory do wyboru mają.
Kaśka
 

Re: Wyprawka

Postprzez sikora » Śr cze 08, 2022 12:09

My przeszliśmy na mleko modyfikowane Bebilon Alerlac, które przeznaczone jest dla maluszków z alergią na białko mleka krowiego. Polecam to rozwiązanie, problem się skończył od ręki :) Jeśli chodzi o zakup mlek Bebilon to w aptekach DOZ jest pełna ich dostępność.
sikora
 
Posty: 322
Dołączył(a): Cz lut 06, 2020 07:34

Re: Wyprawka

Postprzez KasiKisik8 » Cz cze 09, 2022 10:29

Moja siostra rodzi bliźniaki i wiadomo, że jak się rodzą bliźniaczki to są mniejsze niż dzieciaczek urodzony w ciąży pojedynczej. Znalazłam bardzo fajny sklep z ubrankami w małych rozmiarach i dla wcześniaczków https://bobodream.pl/kategoria/male-dzieci/ubranka/. Już złożyłam zamówienie na parę bodziaków, pajacyków i spodenek w bardzo dobrych cenach.
KasiKisik8
 
Posty: 22
Dołączył(a): N cze 05, 2022 14:00

Re: Wyprawka

Postprzez Kaśka » Cz lip 14, 2022 20:26

Fajne rzeczy dla swojego maluszka znalazłam na Ceba. M.in mam od nich kocyki i przewijak, jakościowo rewelacja, materiał kocyków miękki i delikatnya przewijak solidny, nic się nie ugina ani nie pruje.
Kaśka
 

Re: Wyprawka

Postprzez tola33 » Cz lip 21, 2022 07:27

Moja koleżanka przykładowo ostatnio sporo rzeczy dla siebie i dziecka znalazła w sklepie BabyVille - także w razie czego możecie się tam rozglądnąć. Z tego co wiem to mają w ofercie artykuły higieniczne, do karmienia, kocyki, zabawki - najróżniejsze rzeczy...
tola33
 

Re: Wyprawka

Postprzez Alicja923 » So lip 30, 2022 18:17

W moim przypadku w wyprawce musi znaleźć się wózek dla bliźniąt i na pewno kupię Cavoe Avec. Wózek doskonały nawet dla dzieci w różnym wieku - zgrabny, lekki i niedrogi.
Alicja923
 

Re: Wyprawka

Postprzez Zania » N sie 14, 2022 11:34

sikora napisał(a):My przeszliśmy na mleko modyfikowane Bebilon Alerlac, które przeznaczone jest dla maluszków z alergią na białko mleka krowiego. Polecam to rozwiązanie, problem się skończył od ręki :) Jeśli chodzi o zakup mlek Bebilon to w aptekach DOZ jest pełna ich dostępność.

Z tego co kojarzę, to DOZ ma jakąś fajną promocję na Bebilon, prawda?
Zania
 

Postprzez » N sie 14, 2022 11:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pierwsze dni, tygodnie, miesiące z maluszkiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron