Sylwetka po ciąży - modelowanie

Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Arikka » So lut 06, 2021 15:51

Hej :)
Chciałabym zapytać Was, czy słyszeliście może o ciekawych propozycjach urządzeń i sprzętów w zakresie modelowania sylwetki i czy słyszałyście może coś więcej na temat iMoos jeżeli tak to będę wdzięczna za konkrety dla naszego salonu kosmetycznego!
Arikka
 

Postprzez » So lut 06, 2021 15:51

 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Lena32 » Cz lut 11, 2021 10:18

W mojej ocenie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych do zachowania pięknego wyglądu i jednocześnie modelowania sylwetki to jak najbardziej warto wziąć pod uwagę ofertę IFApro u których znajdziecie m.in taki sprzęt jak iMoos https://www.facebook.com/ifapropolska które pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy bez żadnych inwazyjnych zabiegów. U nas przyjął się z naprawdę dużym zainteresowaniem.
Lena32
 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Adamant » Cz lut 11, 2021 16:16

Jeśli ma się złe nawyki żywieniowe, to na długo to się nie zda
Adamant
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lut 11, 2021 15:58

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Perek » Pt lut 12, 2021 07:37

Tutaj mogę się zgodzić, że jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do salonu kosmetycznego to tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki jeżeli chodzi o IFApro ale szczególnie iMoos w przypadku których można liczyć na jasne warunki, rzetelne podejście do klienta i duże możliwości w dobraniu odpowiedniego sprzętu pod swoje wymagania.
Perek
 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Arikka » Pt lut 19, 2021 10:02

Dzięki wielkie w takim razie za pierwsze podpowiedzi i zabieram się za dokładne sprawdzenie propozycji jakie przygotowali w zakresie sprzętów w IFApro, postaram się dać znać jak to przebiegło u mnie.
Arikka
 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Tubis » Pn mar 15, 2021 18:10

No tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami na temat IFApro https://ifapro.pl/imoos/ i oczywiście samego sprzętu iMoos który jest nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę przy modelowaniu i konturowaniu ciała, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pozdrawiam serdecznie!
Tubis
 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez cedar83 » Pn kwi 19, 2021 10:18

Nie ma co ukrywać, sylwetka po ciąży totalnie się zmienia. I to nie tylko w obrębie brzucha. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej zabiegów, które pozwalają na skuteczne modelowanie sylwetki, także na innych niż brzuch obszarach. Tutaj https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korek ... n-dolnych/ widziałam, że możliwe jest nawet rzeźbienie kończyn dolnych - uda, łydki. W mojej ocenie warto spróbować, zwłaszcza, że Klinika Genesis ma spore doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów.
cedar83
 
Posty: 90
Dołączył(a): Śr cze 27, 2018 08:25

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez niśka » Wt kwi 27, 2021 08:29

Jeśli chodzi o odchudzanie po ciąży to warto postawić na odpowiednio zbilansowaną dietę. Według mnie bardzo ciekawa jest dieta pełnowartościowa, która nie tylko pomaga schudnąć ale też ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/dieta-pelnowartosciowa/. Myślę, ze warto spróbować, to dobry sposób żywienia także dla osób starszych czy osłabionych chorobą.
niśka
 

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez marika » Pn maja 10, 2021 18:57

Akurat jeśli chodzi o pracę nad sylwetką po ciąży to chyba najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów - dietetyka, trenera personalnego i pamiętać o badaniach, które pomogą ocenić aktualną kondycję organizmu. Nie ma co go forsować, bo już sama ciążą to ogromne wyzwanie. No a potem metoda małych kroków, żeby nie zrobić sobie krzywdy, bo jeśli treningi będą niedopasowane to możemy nabawić się kontuzji, a zła dieta to ryzyko niedoborów i gorszego samopoczucia.
marika
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr kwi 28, 2021 09:05

Re: Sylwetka po ciąży - modelowanie

Postprzez Izyda » Wt cze 22, 2021 18:56

Najlepiej się zapisać na fitness. To jest naprawdę wspaniały sport moim zdaniem. Fanie modeluje sylwetke!!
________________________________________
Psychoterapia indywidualna i rodzinna w Poznaniu
Izyda
 
Posty: 74
Dołączył(a): Wt gru 17, 2019 15:00

Postprzez » Wt cze 22, 2021 18:56

 

Następna strona

Powrót do Pierwsze dni, tygodnie, miesiące z maluszkiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron