Odchudzanie po ciąży...

Odchudzanie po ciąży...

Postprzez administrator » Cz gru 17, 2015 09:16

Czy powinno się odchudzać po ciąży? Kiedy zacząć? Jakie sposoby stosowałyście?
administrator
 
Posty: 41
Dołączył(a): Cz gru 10, 2015 17:29

Postprzez » Cz gru 17, 2015 09:16

 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Baśka » So mar 12, 2016 20:12

Ja dopiero jestem przed... bo jeszcze karmię maluszka, a obiecałam sobie, że nie zacznę stosować żadnej diety do czasu jak będę miała pokarm... Dziecko musi to mieć pełnowartościowe....Koleżanka namawia mnie na to bym do diety jak zacznę ją stosować (a na pewno bez diety się nie obędzie), dołożyła Foreverslim, który podobno bardzo pomógł pozbyć sie kilogramów po ciąży jej siostrze... Faktycznie miałam ją okazje widzieć i nie ma co ukrywać figurę ma super... nie mniej ja przynajmniej na samym początku spróbuje na samej diecie.... jak nie dam rady, to będę szukała innego rozwiązania...
Baśka
 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Elzunia » So mar 26, 2016 13:03

Ja też mam przed sobą problem wyboru środka który będzie wspomagał moje starania o powrót do wagi jaką miałam przed ciąża... Co prawda postanowiłam poczekać do zakończenia karmienia, nie mniej czuję że za chwilę ten moment nastąpi, bo pokarmu z dnia na dzień mniej.... Koleżanka też wspominała mi o Foreverslim, jednak sama nie wiem co wybrać...
Elzunia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr gru 30, 2015 21:04

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Janka » So lip 02, 2016 21:12

Elzunia napisał(a):Ja też mam przed sobą problem wyboru środka który będzie wspomagał moje starania o powrót do wagi jaką miałam przed ciąża... Co prawda postanowiłam poczekać do zakończenia karmienia, nie mniej czuję że za chwilę ten moment nastąpi, bo pokarmu z dnia na dzień mniej.... Koleżanka też wspominała mi o Foreverslim, jednak sama nie wiem co wybrać...

Ja zgadzam się całkowicie z opinią Baśki (bodaj)... też stosowałam Foreverslim i jestem zadowolona, więc uwążam, że twoja koleżanka ma rację
Janka
 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Pani Reklama » Pn lip 04, 2016 20:24

Pani Reklama
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz gru 10, 2015 17:51

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez adela » Cz lip 21, 2016 16:18

Jak ja się bardzo cieszę że kupiłam Foreverslim.Widzę efekty w postaci znikających kilogramów i mam ochotę na jeszcze.Liczę na to że takie efekty będą do samego końca.I niechciane ciążowe kilogramy znikną .
adela
 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez beza » Cz sie 25, 2016 17:03

ja tam ządnej diety nie dobierałam, jadłam mniej, w mniejszych porcjach, cześciej do tego ćwiczenia i jako środek wspomagający kupiłam foreverslim. Trzy miesiące i się udąło. I to się dla mnie liczy, te 12 kg zgubione!!!
beza
 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Pani Reklama » N wrz 18, 2016 15:41

Pani Reklama
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz gru 10, 2015 17:51

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Karolina » So mar 25, 2017 11:07

Moim zdaniem Foreverslim jest optymalnym rozwiązaniem właśnie w przypadku chęci powrotu do wagi jaką miało się przed ciążą. Głównie ze względu na naturalny skład. Sama go stosowałam i po trzech miesiącach mogłam cieszyć się z dawnej figury
Karolina
 

Re: Odchudzanie po ciąży...

Postprzez Weronika 22 » Wt gru 05, 2017 19:58

ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jak na razie jestem bardzo zadowolona. W końcu waga zaczęła spadac, choc do tego ile ważyłam przed ciążą, to mi troszkę brakuje
Weronika 22
 

Postprzez » Wt gru 05, 2017 19:58

 

Następna strona

Powrót do Pierwsze dni, tygodnie, miesiące z maluszkiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości