Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez irina » Pn sie 16, 2021 12:12

Mam x-landera, model x-cite w takim kolorze i jestem nim zachwycona, wózek idealny do miasta, na wąskie przejścia, schody i podjazdy, łatwo się mim manewruje nawet między sklepowymi półkami, polecam! Można do niego dopasować wszystko co się chce łącznie z fotelikiem.
irina
 

Postprzez » Pn sie 16, 2021 12:12

 

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez zosia_1 » Pt wrz 17, 2021 12:11

Czy któraś z Was słyszała o wózku Venicci z nowej kolekcji Tinum? Ja sama się zastanawiałam nad odpowiednim modelem wózka, bo zależało mi przede wszystkim na mniejszej wadze i oczywiście też dobrej amortyzacji. Oglądałam Venicci na https://venicci.pl/ i również w sklepie i bardzo przypadł mi do gustu. Co myślicie o nim?
zosia_1
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt gru 08, 2020 07:55

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez Maja22 » Wt wrz 21, 2021 21:17

Ważniejsza od koloru jest jakość wózka i konkretny model. Ja zdecydowałam się na EasyGo Virage Ecco i jest naprawdę fajnym wózkiem. Daje dziecku komfort i bezpieczeństwo, a do tego jest w bardzo atrakcyjnej cenie.
Maja22
 

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez Amela22 » N wrz 26, 2021 14:09

Anexy są fajne:) Sama mam m/type i bardzo sobie go chwalę. Solidne wykonanie, wózek radzi sobie na każdym terenie, jest łatwy w obsłudze, zgrabny i kompaktowy. Co fajne, gondola odpinana jest jedną ręką co bardzo ułatwia jej transport;)
Amela22
 
Posty: 23
Dołączył(a): Wt sty 21, 2020 12:51

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez Anonim » Cz wrz 30, 2021 13:03

Wózek Anexa i/type ma śliczny kolor, lekko się prowadzi i ma dobra amortyzację.
Anonim
 

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez aga.kotas » Wt lis 09, 2021 11:25

Ja mam w granacie anexa e/type i jest cudowny ❤️ Świetnie się prowadzi, ma bardzo dobrą amortyzację, łatwo się składa, jest bardzo kompaktowy, mega bezpieczny No i wyglada cudownie :)
aga.kotas
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn paź 04, 2021 13:48

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez kamai » Cz lis 18, 2021 12:33

Wiadomo że wózek musi być solidny i najlepiej taki, który wystarczy do końca wózkowania. Szczególnie polecam markę x-lander, bo ich wózki poza dobrą jakością są też pięknie wyglądają. My mamy x-cite i jest naprawdę rewelacyjny. To śliczny, bajerancki miejski kompaktowy wózek i można go kupić w różnych kolorach, także granatowym
kamai
 

Re: Jaki wózek 2w1 w kolorze granatowym?

Postprzez Majkaaa » Cz gru 16, 2021 18:34

Anexy są bardzo fajne:) Ja akurat zdecydowałam się na model quant i troszkę inną kolorystykę ale jestem z niego zadowolona:) Oprócz wygodny i poręczności dużym plusem wózka jest to, że ma wbudowane odlblaski z przodu i z tyłu a na taką porę roku jak obecnie to ważne żeby być widocznym z daleka i bezpiecznym;)


Ostatnio przesunięty w górę Cz gru 16, 2021 18:34 przez: Anonymous.
Majkaaa
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz wrz 05, 2019 11:23

Postprzez » Cz gru 16, 2021 18:34

 

Poprzednia strona

Powrót do Ciąża



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron