Początki ciąży

Re: Początki ciąży

Postprzez Emma_89 » Cz maja 18, 2023 14:31

Chciałabym porozmawiać z Wami na temat ogłaszania ciąży bliskim osobom. Właśnie wróciłam z wizyty u lekarza i już powiedziałam o tym swojemu mężowi. Teraz przyszła pora, aby poinformować również dziadków, ale chciałabym zrobić to w oryginalny sposób. Czy macie jakieś pomysły lub podpowiedzi? Mój mąż był bardzo szczęśliwy, gdy dowiedział się o ciąży. Jego reakcja była pełna emocji i radości. Teraz pragnę podzielić się tą wspaniałą nowiną z naszymi bliskimi rodzicami. Chciałabym, żeby ta chwila była wyjątkowa i niezapomniana. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o inspiracje lub sugestie, jak w oryginalny sposób powiedzieć naszym ukochanym dziadkom o naszym maleństwie. Może mieliście swoje własne nietuzinkowe sposoby na przekazanie informacji o ciąży swoim bliskim? Czy może ktoś miał ciekawy pomysł na kreatywną niespodziankę, która wprawiła wszystkich w osłupienie? Będę wdzięczna za każdą radę, sugestię lub opowieść na ten temat. Podrzucam ciekawy artykuł z propozycjami, który właśnie czytam https://puppo.pl/jak-powiedziec-rodzico ... e-pomysly/ Pozdrawiam :)
Emma_89
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pt sty 13, 2023 22:00

Postprzez » Cz maja 18, 2023 14:31

 

Re: Początki ciąży

Postprzez Asia5ta » Pn lip 24, 2023 18:31

Jakiś czas temu dowiedziałam się,że jestem w ciąży i jestem w trakcie przygotowania się do badań. Lekarz powiedział,że powinnam się nastawić na badanie pomiaru glukozy we krwi. Dowiedziałam się tutaj https://www.familie.pl/artykul/Na-czym-polega-badanie-glukozy-i-dlaczego-jest-wazne-w-profilaktyce-zdrowia,19555,1.html ,że istnieje ryzyko wystąpienia cukrzycy ciążowej. Jak się można przed tych uchronić?
Asia5ta
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr lip 12, 2023 11:05

Re: Początki ciąży

Postprzez B-Skrzat » Cz lip 27, 2023 13:00

Pytanie, co kto rozumie za początek ciąży... bo jak to co ja to na początku był szczyt szczytów.... ;-)
B-Skrzat
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 27, 2023 12:47

Re: Początki ciąży

Postprzez Karina » Wt paź 24, 2023 12:22

Początki ciąży bywają czasem trudne, dlatego każda z przyszłych mam, ma na nie swoje sposoby. Czasem dobrze jest od wszystkiego odpocząć i nie myśleć za dużo o rzeczach, które spędzają nam sen z powiek. Dobrym sposobem na relaks, może być wówczas poczytanie czegoś luźnego i przyjemnego. Ostatnio trafiam na artykuł w internecie rihanna ma córkę czy syna , który może być pewną odskocznią i zapomnienie o wszystkim co nieprzyjemne. Myślę, że warto czasem sięgać po takie informacje na poprawę nastroju.
Karina
 
Posty: 85
Dołączył(a): Wt lut 11, 2020 14:12

Re: Początki ciąży

Postprzez kitka » Pn paź 30, 2023 19:13

Podstawą w ciąży jest znalezienie dobrego lekarza, który ją poprowadzi. Ja z całego serca dr Barbarę Blicharczyk. Przyjmuje w Kołobrzegu. Jest niezwykle empatyczna i dokładna - dawno nie poznałam takiego lekarza. Moja siostra też teraz do niej chodzi i jest tak samo zadowolona :)
kitka
 
Posty: 269
Dołączył(a): Cz lut 04, 2021 23:01

Postprzez » Pn paź 30, 2023 19:13

 

Poprzednia strona

Powrót do Ciąża



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron