Antykoncepcja a ciąża

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez wiolla » Cz gru 30, 2021 20:16

Biorę teraz tabletki drovelis, w przyszłości planuję jeszcze dzieci i nie obawiam się, że po odstawieniu antykoncepcji nie będę mogła zajść w ciążę. Mój ginekolog uważa, że nie będzie problemu a w końcu on ma większe doświadczenie i wiedzę tym temacie jak ja. Dlatego nie mam powodu by wątpić w jego słowa. Tabletki dają mi duży komfort psychiczny, moje cykle też są znacznie bardziej regularne jak wcześniej.
wiolla
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr lip 11, 2018 19:16

Postprzez » Cz gru 30, 2021 20:16

 

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez perła33 » So lut 19, 2022 01:34

Taka jest prawda, że zdarzają się sytuacje, gdzie ta antykoncepcja nie zadziała jak należy. Niestety sporo kobiet od razu decyduje się na aborcje, jakby nie było innego wyjść, rozwiązania. Ale może warto chociaż skonsultować się z grupą wparcia https://aborcja.net.pl/grupy-wsparcia-po-aborcji/ , aby omówić kwestię czym naprawdę jest aborcja i jakie są jej konsekwencje?
perła33
 

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez keri » Wt mar 22, 2022 00:09

Ja miałam wszystko omówione z moim ginekologiem, to jest w ogóle także położnik, który prowadził moją ciążę. Wcześniej razem z nim omówiliśmy najlepszy sposób antykoncepcji dla mnie, bo mam nadpłytkowość, więc tabletki nie były dobrym rozwiązaniem. Jak powiedziałam ginowi, że chcemy zacząć się starać z mężem o dziecko, to on podszedł do tego tematu kompleksowo, trzeba było zająć się moją dotychczasową antykoncepcją, lekarz udzielił mi tez wielu porad, które okazały się przydatne, polecam go serdecznie.
keri
 

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez sowa88 » Cz wrz 22, 2022 21:29

interesujący temat. Dużo przydatnych odpowiedzi :)
-
seksuolog radzi
sowa88
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn mar 28, 2022 13:25

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez KorpasDominika » Wt wrz 27, 2022 07:30

oj bardzo ciekawey
KorpasDominika
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2022 07:30

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez DominikaKorpas » Wt wrz 27, 2022 09:05

siemka :) super tremat
DominikaKorpas
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2022 09:04

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez Korpaska » Wt wrz 27, 2022 11:41

siemka :) super temat
Korpaska
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2022 11:41

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez plava » Pn paź 10, 2022 15:08

Rzeczywiście, przydatny temat, a tu https://antykoncepcjanamiare.pl/pierwsz ... zygotowac/ znajdziesz też info jak się przygotować do pierwszej antykoncepcji, myślę że dobrze wiedzieć jak to zrobić bez stresu :)
plava
 
Posty: 117
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2022 11:38

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez Meliska » Pt mar 10, 2023 07:48

Jest wiele różnych metod i środków antykoncepcyjnych, większość ma wysoką skuteczność, dlatego można wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Jednym z najpopularniejszych sposobów są tabletki antykoncepcyjne, aczkolwiek wyboru trzeba dokonać samemu, najlepiej konsultując się z lekarzem. Warto jednak wspomnieć, że obecnie, środki tego typu można także zamawiać z Internetu, wystarczy tylko e-recepta. W sieci można znaleźć całkiem sporo artykułów o tym, między innymi na tej stronie https://www.erecept.pl/tabletka-dzien-p ... a-awaryjna
Meliska
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pt lut 15, 2019 19:39

Re: Antykoncepcja a ciąża

Postprzez kinga_szy » Cz mar 23, 2023 04:02

Antykoncepcja skutecznie uchroni Cię przed ciążą. I tutaj zdecydowanie polecam zainteresować się poradnictwo antykoncepcyjne warszawa ursynów gdzie otrzymasz fachową pomoc oraz doradztwo w doborze odpowiednich leków antykoncepcyjnych.
kinga_szy
 
Posty: 700
Dołączył(a): So sty 12, 2019 14:12

Postprzez » Cz mar 23, 2023 04:02

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chcę mieć dziecko



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron