Bezpieczna łazienka

Bezpieczna łazienka

Postprzez sandra111 » Śr kwi 17, 2019 14:54

Jak urządzić łazienkę aby była bezpieczna zarówna dla nas jak i dla dzieci? Chodzi mi głównie o płytki nowoczesne, a zarazem antypoślizgowe oraz fajne inne rozwiązania które pomogą zapewnić bezpieczeństwo rodzinie?
sandra111
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2018 22:02

Postprzez » Śr kwi 17, 2019 14:54

 

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez klara12 » Pt kwi 26, 2019 08:38

Ja mam w łazience dywaniki dla bezpieczeństwa. Płytki białe z połyskiem bardzo fajnie się prezentują z miękkim dywanem. Łazienka wygląda bardzo przytulnie, jeśli chodzi o dzieci to mam trójkę małych i nie było sytuacji aby się przewróciły czy coś w tym stylu. Pilnuję aby w łazience zawsze było sucho, a dzieci chodzą w skarpetach antypoślizgowych po domu.
klara12
 

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez jodelka » Pt kwi 26, 2019 08:43

My również mamy dywaniki w łazience, a jeśli chodzi o płytki to zajrzyj sobie na https://www.lazienkaplus.pl/ mają ogromny wybór akcesoriów łazienkowych w świetnych cenach naprawdę polecam.
jodelka
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr cze 27, 2018 22:01

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez qazxswed » Pt kwi 26, 2019 08:52

Sklep łazienka plus kojarzę bardzo dobrze. Projektanci z tego sklepu wykonywali dla mnie projekt łazienki za co jestem im ogromnie wdzięczna. łazienka jest idealnie zaprojektowana dla mnie taka jaką chciałam. jakość akcesoriów łazienkowych również świetna jakościowo polecam.
qazxswed
 

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez sandra111 » Pt kwi 26, 2019 11:31

qazxswed napisał(a):Sklep łazienka plus kojarzę bardzo dobrze. Projektanci z tego sklepu wykonywali dla mnie projekt łazienki za co jestem im ogromnie wdzięczna. łazienka jest idealnie zaprojektowana dla mnie taka jaką chciałam. jakość akcesoriów łazienkowych również świetna jakościowo polecam.


Też chętnie bym skorzystała z projektu łazienki. Nie jestem dobra jeśli chodzi o aranżację i najlepiej aby tym zajął się ktoś kto na tym się zna.
Niestety projektanci biorą kosmiczne ceny za projekt, który czasami nie jest taki jaki oczekiwałam, a zmiana go kosztuje. Widzę, że tutaj lazienka plus ma całkiem przyzwoite ceny za projekt łazienki.
sandra111
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2018 22:02

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez ryszardzia » N paź 06, 2019 16:49

Przydatne informacje. Bardzo ważne jest to, żeby też wybierać produkty do łazienki wysokiej jakości. To też ma wpływ na nasze bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania z niej. Ja planuje odwiedzić łazienki sklep sanitbuy.pl. Ponieważ tam znajoma ostatnio kupowała praktycznie wszystko do łazienki i była bardzo zadowolona.
ryszardzia
 

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez juka » Wt paź 08, 2019 07:02

Zamiast dywaników proponowałabym maty antypoślizgowe albo specjalne dywaniki, które nie ślizgają się.
juka
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt paź 08, 2019 06:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez Mamimka » Cz paź 17, 2019 08:59

Żeby łazienka była bezpieczna, warto ją odpowiednio zaprojektować. Przydadzą się meble na wymiar, które zostaną zrobione wedle przesłanych przez nas wytycznych :)
Mamimka
 
Posty: 208
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2019 12:32

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez Czersa92 » Cz paź 17, 2019 12:45

Bardzo dobre porady.
_
https://www.placpigal.pl/
Czersa92
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz paź 17, 2019 12:29

Re: Bezpieczna łazienka

Postprzez ewka.a » N lis 10, 2019 21:08

Zawsze spotykałam się z łazienkami w jasnej tonacji. Dopiero u jednej z koleżanek, całkiem niedawno, miałam przyjemność odkryć łazienkę w ciemnych kolorach. Coś fantastycznego, ale tylko dla odważnych.
ewka.a
 
Posty: 1
Dołączył(a): N lis 10, 2019 20:45

Postprzez » N lis 10, 2019 21:08

 

Następna strona

Powrót do Inne tematy nie związane z tematyką forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron