Usprawnienia w firmie.

Re: Usprawnienia w firmie.

Postprzez polixa » Pt wrz 30, 2022 04:50

Innym usprawnieniem jest wdrożenie rozwiązań, które są w stanie usprawnić codzienne funkcjonowanie naszego biznesu. Takie możliwości od jakiegoś czasu dają nam między innymi nowoczesne technologie. Tym, który sprawdzi się w działach call center różnych branż bez wątpienia jest Voicebot Hellobot . To bot głosowy czy inaczej mówiąc inteligentna automatyczna sekretarka, która za pomocą mowy maturalnej jest w stanie perfekcyjnie obsłużyć naszych klientów i to nawet kilku w tym samym czasie.
polixa
 
Posty: 318
Dołączył(a): N maja 12, 2019 18:06

Postprzez » Pt wrz 30, 2022 04:50

 

Re: Usprawnienia w firmie.

Postprzez Osek9 » Pt wrz 30, 2022 09:38

Bardzo dobrze, że ten temat powstał
Osek9
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz wrz 29, 2022 09:22

Re: Usprawnienia w firmie.

Postprzez polazajac » Wt lut 07, 2023 14:08

W dzisiejszych czasach internet jest najważniejszym źródłem informacji. Dlatego warto postawić na profesjonalną witrynę internetową oraz hosting. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być Webhosting Easy od Forpsi: https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ . Hosting ten kosztuje już od 5 zł na miesiąc i za tę kwotę otrzymujecie 100 GB przestrzeni na stronę, 25 GB na pocztę, a także profesjonalną obsługę klienta.
polazajac
 
Posty: 123
Dołączył(a): Pt wrz 16, 2022 14:09

Re: Usprawnienia w firmie.

Postprzez amadera » Pn maja 29, 2023 15:40

Właśnie ja od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na internet mobilny 5g tylko jeszcze rozglądam się za sprawdzonym operatorem komórkowym. Do tej pory natrafiłam na https://otvarta.pl/ i widziałam, że ta firma posiada dosyć rozbudowaną ofertę, a wy korzystaliście już kiedyś może z tego rozwiązania?
amadera
 
Posty: 79
Dołączył(a): Cz gru 13, 2018 23:07

Postprzez » Pn maja 29, 2023 15:40

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy nie związane z tematyką forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron