mieszkanie

Re: mieszkanie

Postprzez Zdolna » N mar 19, 2023 13:45

Jeśli chodzi o mieszkania, to należy dokładnie sprawdzić firmę, od której zamierzamy kupić nieruchomość. Obecnie jest wiele nieuczciwych, które opóźniają oddanie mieszkań lub niestety nie dotrzymują obiecanej w umowie liczby metrów kwadratowych. W takich przypadkach najlepiej jest skontaktować się z firmą np. https://stoppatodeweloperce.pl/ , która ma doświadczenie dotyczące takich kontrahentów. Oni będą w stanie Ci pomóc.
Zdolna
 
Posty: 596
Dołączył(a): Pt gru 14, 2018 08:35

Postprzez » N mar 19, 2023 13:45

 

Re: mieszkanie

Postprzez Szcer35tg » So mar 25, 2023 19:55

jakie to mogą być koszta?
Szcer35tg
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz mar 23, 2023 12:09

Re: mieszkanie

Postprzez plava » Śr mar 29, 2023 07:18

To zależy od lokalizacji oczywiście. Także od tego czy interesuje Cie nowe mieszkanie czy też do remontu. Ja stawiam na nowe, bardzo podoba mi się osiedle które teraz buduje deweloper Atal w Poznaniu czyli Naramowice Odnova
plava
 
Posty: 114
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2022 11:38

Re: mieszkanie

Postprzez judie » Cz mar 30, 2023 20:48

Ja właśnie wybieram gniazdka Hager do mieszkania. Zależy mi na tym żeby wszystko fajnie ze sobą współgrało. Powiem wam szczerze, że urządzanie mieszkania zajmuje mi sporo czasu ale licze na to, ze efekt końcowy będzie super.
judie
 
Posty: 206
Dołączył(a): So wrz 25, 2021 09:37

Re: mieszkanie

Postprzez Banshee » Śr kwi 12, 2023 17:30

Hej, Ostatnio zastanawiałem się, czy nie byłoby to dobrym pomysłem dla mnie i mojej rodziny, żebym sprzedał swoje mieszkanie w bloku i zainwestował w domy szeregowe koszalin. Zakup domku szeregowego ma swoje zalety. Przede wszystkim, jest to zazwyczaj tańsze rozwiązanie niż zakup wolnostojącego domu, a jednocześnie daje nam większą przestrzeń i prywatność niż mieszkanie w bloku. Dodatkowo, często domki szeregowe znajdują się w spokojnych, zielonych dzielnicach, co z pewnością jest dużym plusem dla osób ceniących sobie kontakt z naturą. Co o tym myślicie ?
Banshee
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz mar 09, 2023 09:18

Re: mieszkanie

Postprzez andrzejstrzy1972 » Wt kwi 25, 2023 10:45

O poranku było mi dane przeczytać niezwykle zajmujący tekst. Jest on łatwy i posiada ogromną ilość wiadomości. Rekomenduję zapoznać się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się wiele na temat -fototapety mapa.
andrzejstrzy1972
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz mar 03, 2022 10:38

Re: mieszkanie

Postprzez plava » Pn maja 22, 2023 09:58

Masz rację, zresztą ja podchodzę do zakupu mieszkania bardzo racjonalnie, a spodobało mi się osiedle skwer harmonia, ceny za m2 są tu w miarę niskie jak na Kraków a okolica dla mnie idealna bo jest blisko do plaży Bagry i masa terenów na rower w okolicy
plava
 
Posty: 114
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2022 11:38

Re: mieszkanie

Postprzez Emma_89 » Pn cze 19, 2023 10:30

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami bardzo ciekawym artykułem, który znalazłam na temat tego, jak wygląda rynek nieruchomości w okresie pandemii. Artykuł ten zawiera wiele interesujących informacji i analiz dotyczących wpływu pandemii na branżę nieruchomości. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, gorąco polecam przeczytanie artykułu. Znajdziecie go pod tym linkiem:https://www.nieruchomosci.biz/artykuly/szczegoly/66681_jak-wyglada-rynek-nieruchomosci-w-okresie-pandemii Zachęcam do lektury oraz dyskusji. Pozdrawiam
Emma_89
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pt sty 13, 2023 22:00

Re: mieszkanie

Postprzez plava » Wt cze 20, 2023 13:55

Na pewno to bardzo ciekawe informacje i niektórzy skorzystają. Ja jednak bardziej niż w analizy patrze na ceny i lokalizację mieszkań. Myślę że nieco taniej będzie jak kupię mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, zamiast w Łodzi a osiedle Źródlana 31 ma wiele zalet i jest atrakcyjne zaprojektowane. Na pewno przyjemniej mieszkać w spokojnym miasteczku niż w zatłoczonym dużym mieście
plava
 
Posty: 114
Dołączył(a): Cz wrz 22, 2022 11:38

Postprzez » Wt cze 20, 2023 13:55

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne tematy nie związane z tematyką forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron