kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez Krystyna » N kwi 25, 2021 00:31

Zawsze najlepiej jest wziąć kredyt w banku bo przeważnie jest najmniej oprocentowany. Nie zawsze trzeba się bać o to że nie będzie pieniędzy lub że może nagle coś się wydarzyć co sprawi że nie zdołamy spłacać kredytu. Pamiętajcie że jest coś takiego jak aneksowanie umów kredytowych które umożliwia w miarę możliwości zmiany na lepsze warunki.
Krystyna
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr mar 24, 2021 11:55

Postprzez » N kwi 25, 2021 00:31

 

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez danuśka » Śr maja 12, 2021 09:54

A mi się wydaje, że to wyłącznie od was zależy. Ja sama nie mogę wam powiedzieć, co tak naprawdę macie zrobić i jak macie pożyczać, to wasza sprawa. Mogę jedynie Wam podpowiedzieć, że tutaj https://kredytywroclaw.com/historia-kre ... -jest-zla/ macie po prostu pomoc w sytuacji, kiedy macie nieciekawą historię kredytową. Warto czasem o to zadbać.
danuśka
 

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez adżela » Pt cze 25, 2021 04:39

Camla napisał(a):Ja bym wybrała chyba kredyt

No zazwyczaj tak jest lepiej pod względem finansowania i tak dalej, ale bardzo mnie dziwi to, że w sumie nie każdy ma prawo do wybierania tego, czego potrzebuje. W sensie prawo ma, ale nie wie, co wybierać. A jednak od czegoś są tacy https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-bedzin/ doradcy, prawda? Moim zdaniem to dobry sposób na właśnie dobry i bezproblemowy kredyt.
adżela
 

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez Tia » N lip 04, 2021 17:41

Według mnie najbezpieczniejsza opcją jest oczywiście kredyt.
Tia
 
Posty: 4
Dołączył(a): N lip 04, 2021 16:52

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez sarsaa » Wt lip 06, 2021 11:18

A kto z was może ma kredyt we frankach... Czy wasze banki oferowały wam przykładowo takie rozwiązania, jak ugoda z bankiem ? Lepiej uważajcie, bo czasami będziecie mogli zapłacić z tego tytułu spory podatek związany z ugodą pozasądową. Lepiej dokładnie wszystko sobie przeanalizujcie...
sarsaa
 

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez lemis » Wt lip 06, 2021 14:03

chwilówka to zdecydowanie zło, nie polecam próbować

______
UNIQUE ergotech
lemis
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt lip 06, 2021 13:58

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez olympis » Pn lip 26, 2021 14:39

Wszystko zależy od tego, co planujemy kupić za te pieniądze. Przy większych inwestycjach - takich jak na przykład zakup nieruchomości - kredyt jest jedyną opcją. Warto zdecydować się na kredyt hipoteczny, który jest najkorzystniej oprocentowany. Polecam także skontaktować się z doradcą kredytowym, cele dobrania najkorzystniejszego kredytowania. Tutaj poczytacie więcej o takim spotkaniu: https://solemofinanse.pl/jak-przebiega- ... redytowym/ .
olympis
 

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez Zdolna » Cz sie 05, 2021 19:01

Jeśli poszukujesz finansowania to szybko i bez zbędnych formalności uzyskasz je tutaj https://taniopozyczam.pl/ Mają w ofercie pożyczki na krótkie i długie okresy finansowania z kwotą do 200 tysięcy złotych. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań co do warunków bo mają wielu zadowolonych klientów do których możesz dołączyć i ty. Przekonaj się jak łatwo można dostać pieniądze dzięki nim.
Zdolna
 
Posty: 597
Dołączył(a): Pt gru 14, 2018 08:35

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez kinga_szy » Pt sie 13, 2021 09:21

Wiesz co, zerknij na ofertę: doradca kredytów hipotecznych Na pewno bez takiego eksperta daleko nie zajdziemy jeżeli chodzi o kredyt. Ja od razu zgłosiłam się do polecanego wcześniej doradcy i uważam to za dobry wybór. Sama nigdy bym nie ogarnęła tych wszystkich formalności.
kinga_szy
 
Posty: 700
Dołączył(a): So sty 12, 2019 14:12

Re: kredyt, pożyczka czy chwilówka?

Postprzez Etaflet » Cz sie 19, 2021 10:56

Według mnie świetną alternatywą dla klasycznych pożyczek, chwilówek jest Twisto i ich odroczone płatności - tu podczas rejestracji wnioskujesz o limit kredytowy i potem gdy potrzebujesz zrobić zakupy, to po prostu korzystasz z Twisto. Wygodniejsze i nie trzeba przy każdej płatności składać wniosku ;)
Etaflet
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt cze 18, 2021 04:46

Postprzez » Cz sie 19, 2021 10:56

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne tematy nie związane z tematyką forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron