Problem z erekcją

Problem z erekcją

Postprzez Janusz » So lip 02, 2016 21:14

Ciąża żony była zagrożona, nie kochaliśmy się 6 miesięcy w jej czasie, i jakieś 5 po porodzie... Teraz chcieliśmy... a mi nie stanął... co robić?
Janusz
 

Postprzez » So lip 02, 2016 21:14

 

Re: Problem z erekcją

Postprzez dario » Cz lip 21, 2016 18:15

Ja dopiero dzisiaj zamówiłem IQman, licze naprawdę na efekt, bo obecny stan jest zaprzeczeniem jakiejkolwiek aktywności seksualnej
dario
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Hubert » Pt sie 04, 2017 15:20

dario napisał(a):Ja dopiero dzisiaj zamówiłem IQman, licze naprawdę na efekt, bo obecny stan jest zaprzeczeniem jakiejkolwiek aktywności seksualnej

Spokojnie, ja tez miałem z tym problemy, a IQman okazał się rewwelacyjnym spososbem ich rozwiązania
Hubert
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Mietek » Cz wrz 21, 2017 05:30

Mi bardzo dobry efekt jeżeli chodzi o poprawę potencji dało zastosowanie IQman
Mietek
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Marcin » Wt lis 14, 2017 21:21

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQman. Problemy z erekcją miałem od dłuższego czasu, do tej pory trafiałem na środki, które albo nie działały, albo ich skuteczniść była chwilowa. Dopiero IQman zadziałał tak jak tego oczekiwałem
Marcin
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Irek » Cz mar 22, 2018 21:25

Jeżeli idzie o wzmocnienie potencj i porawienie jakości stosunku, co pewnie interesuje ciebie jak i Twoja partnerkę, to również uważam, że IQman jest opcja którą bardzo poważnie powinieneś rozważyć, ja swoj zestaw kupiłem w promocyjnej cenie na Allegro
Irek
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Leon » N mar 25, 2018 22:54

Janusz napisał(a):Ciąża żony była zagrożona, nie kochaliśmy się 6 miesięcy w jej czasie, i jakieś 5 po porodzie... Teraz chcieliśmy... a mi nie stanął... co robić?

Mi w podobnej sytuacji pomogło zastosowanie IQman. Może tez spróbujcie
Leon
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Bartek » Śr kwi 04, 2018 18:28

U mnie też efekt po zastosowaniu IQman jest po prostu rewelacyjny. Wreszcie znów mogę się normalnie kochać. Dla mnie to wielki może nie sukces, ale spokój, bo poprzednia sytuacja była bardzo stresujaca
Bartek
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Grzegorz » So kwi 07, 2018 19:34

Moim zdaniem jeżeli chodzi o sprawy związane z potencję i problemami z tym związanymi to skutecznym sposobem na rozwiązanie u mnie okazało się zastosowanie IQman.
Grzegorz
 

Re: Problem z erekcją

Postprzez Ailis » Pn maja 21, 2018 13:05

A próbowałeś jakiś środków wspomagających ? Myślę że to na początku mogło by pomóc, przecież jest tyle dostępnych preparatów. Możesz tez o erekcji na życzenie poczytać sobie na http://sportsempire.pl/mensil-erekcja-n ... -problemy/ myślę że znajdziesz tu odpowiedni lek Mensil i znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Nie jesteś jedyną osobą co ma ten problem. Trzeba szukać rozwiązać i sobie pomagać.
Ostatnio edytowano Pn cze 25, 2018 07:23 przez Ailis, łącznie edytowano 1 raz
Ailis
 
Posty: 250
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:49

Postprzez » Pn maja 21, 2018 13:05

 

Następna strona

Powrót do Kącik tatusia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron