Rolnictwo

Rolnictwo

Postprzez pola876 » So lis 24, 2018 07:26

Interesujecie się może rolnictwem?
pola876
 
Posty: 209
Dołączył(a): Śr lis 21, 2018 12:54

Postprzez » So lis 24, 2018 07:26

 

Re: Rolnictwo

Postprzez koleś » Pt sty 29, 2021 16:48

W sumie ja może tak nie do końca, ale wydaje mi się, że są takie firmy, które pozwalają nam przede wszystkim się rozwijać w tej kwestii .To znaczy rolnikom. Dziś można i nowe i stare, używane ciągniki rolnicze kupić ze sklepów w sieci. Kto by to wcześniej pomyślał, tak 20 lat temu?
koleś
 

Re: Rolnictwo

Postprzez Kutyri » Pn lut 01, 2021 10:01

Świetna oferta. Na pewno z niej skorzystam.

_________________________
volvo s60 wynajem długoterminowy
Kutyri
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 01, 2021 09:43

Re: Rolnictwo

Postprzez myszka45 » N cze 20, 2021 06:18

Oczywiście to co jest ważne na gospodarstwie, to też odpowiednia higiena. Dlatego warto kupić sobie takie https://dezenfex.pl/16-antyposlizgowe maty antypoślizgowe dezynfekujące, które umożliwią usuwanie bakterii, wirusów. Wówczas zmniejszy się prawdopodobieństwo przykładowo zachorowań naszych zwierząt hodowlanych.
myszka45
 

Re: Rolnictwo

Postprzez Karla » Cz lip 01, 2021 04:05

Trochę się interesują z racji tego, że moi teściowe od jakiegoś czasu prowadzą hodowlę świń. Całkiem dobry interes, jak ktoś lubi taką pracę. Co prawda ostatnio mieli problem - z racji nieprzyjemnego zapachu wokół gospodarstwa i nie wiedzieli za bardzo jak to usunąć. Ale poszukałam w internecie i znalazłam firmę - Eko Projekt -http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/, która zajmuje się minimalizacja uciążliwości zapachowych oraz szeroko pojętym zagadnieniu jakim jest ochrona środowiska. Wszystkim się zajęli, opracowali i wdrożyli odpowiednie system i problem został rozwiązany.
Karla
 

Re: Rolnictwo

Postprzez Źrebak21 » Cz lip 01, 2021 17:08

A znacie może https://sobianek.pl/? To bardzo dobra hurtownia zaopatrzenia rolniczego. Mają tam wiele rzeczy i według mnie cenowo wychodzi to bardzo dobrze, tym bardziej, że ich produkty są bardzo dobrej jakości.
Źrebak21
 

Re: Rolnictwo

Postprzez MikeStanley » Pn lip 05, 2021 13:33

Rolnictwo to jest wspaniały biznes. W nim są na pewno doskonałe pieniądze w moim przekonaniu!!!
____________________________
Pisanie prac dyplomowych z Chemii
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Re: Rolnictwo

Postprzez ryśkaa » Wt sie 10, 2021 12:48

Jak chodzi o śrutownik ssąco tłoczący , a więc rozdrabniacz do komponentów paszowych, to można za takimi sprzętami zdecydowanie się rozglądnąć u firmy DOZAMECH. Tam znajdziecie maszyny rolnicze najnowszej generacji, które ułatwią wam pracę- przygotowanie pasz dla zwierząt, ale i nie tylko... Warto to sprawdzić.
ryśkaa
 

Re: Rolnictwo

Postprzez Bacia » Wt sie 10, 2021 19:40

A co sądzicie o fotowoltaice dla rolnictwa?
Bacia
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt sie 10, 2021 19:38

Re: Rolnictwo

Postprzez tekla » Śr wrz 22, 2021 11:28

Czy interesuje się? Oczywiście, że tak bo sama ma rolnictwo i uwielbiam to. Dlatego też jakiś czas temu zaczęłam zastanawiać się nad tym czy by nie zainwestować może w takiego elektroniczny pastuch Bo jednak bydło musi mieć swoje wyznaczone tereny do chodzenia i z pewnością zamontowanie takich pastuchów bardzo nam to ułatwi. Także od razu zacznę poszukiwać takich dobrych pastuchów.
tekla
 
Posty: 53
Dołączył(a): Cz cze 27, 2019 10:58

Postprzez » Śr wrz 22, 2021 11:28

 

Następna strona

Powrót do Kącik tatusia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron