W co inwestować pieniądze?

W co inwestować pieniądze?

Postprzez MikeStanley » Pn lip 12, 2021 11:11

W co inwestować pieniądze? Macie jakieś pomysły? Jak wy to wszystko widzicie? Ja inwestuję w srebro.
_______________________________
Pisanie prac podyplomowych
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Postprzez » Pn lip 12, 2021 11:11

 

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez MarcysiaL » Cz lip 15, 2021 22:41

W czasach gdy inflacja dochodzi do 4% a masz jakieś oszczędności, to pilnie szukasz gdzie je zainwestować. Każdy ma inne pomysły. Jak nie kupię nieruchomości, bo w razie czego nie da się jej szybko sprzedać. Nie mam też jakiejś oszałamiającej kasy.Znalazłam jak na razie najlepsze rozwiązanie - kupowanie złota w lombard Warszawa
MarcysiaL
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt mar 12, 2021 12:22

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez MatkaPolka » Pn lip 19, 2021 12:58

Ja bym zainwestowała w srebro. To jest bardzo perspektywiczny metal w moim przekonaniu!!!
______________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.pl/pisanie-prac-magisterskich-politologia/
MatkaPolka
 
Posty: 53
Dołączył(a): Wt cze 08, 2021 20:41

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez kava » Pn sty 03, 2022 12:13

To prawda, że należy inwestować , bo pieniądze powinny pracować. Niemniej jednak jest też przyszłość i na nią powinniśmy odkładać. A skoro tak, to ja może Wam przypomnę, że coś takiego jak generali fundusz emerytalny możecie mieć i założyć. Dzięki niemu wasze pieniądze będą bezpieczne, bez dwóch zdań.
kava
 

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez Sprinter425 » Wt sty 04, 2022 19:00

Jeśli chcesz stracić to polecam kryptowaluty :p
Sprinter425
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt sty 04, 2022 18:58

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez koliw » Pn sty 24, 2022 17:08

Także zachęcam do inwestycji w kryptowalutę, na pewno tego nie pożałujecie. Ja już od paru lat inwestuje w bitcoin i idzie mi naprawdę super. Jeśli chodzi o portfel kryptowalut, to ja od jakiegoś czasu posiadam ledger polska https://nanowallet.pl/ sprawdza się super
koliw
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt sty 18, 2022 13:35

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez tomarunqa » N sty 30, 2022 10:39

Z pewnością posiadając swój biznes warto właśnie w niego inwestować. Rozwój firmy obecnie jest rzeczą wręcz obowiązkową. W każdej branży w obecnych czasach jest naprawdę ogromna konkurencja. Już jakiś czas ogromnym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne technologie, które w znacznym stopniu poprawiają funkcjonowanie danego miejsca. Taki Voicebot Hellobot doskonale sprawdza się w call center. To zaawansowany bot głosowy, który porozumiewa się z klientem za pomocą mowy naturalnej. Dzięki temu może on zastąpić pracę człowieka w określonym zakresie.
tomarunqa
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt maja 21, 2019 19:20

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez Sowa90 » Pn sty 31, 2022 17:04

Jeśli biznes, który prowadzicie, ma coś wspólnego z metalem i jego obróbką, to nie mogę wam nie zostawić tutaj linku do sklepu internetowego Top poręba https://www.top.nom.pl/kategorie/tokarki To świetne miejsce w którym na pewno każdy przedsiębiorca z tej branży znajdzie odpowiednie maszyny dla siebie. Ja zakupiłam tam do swojej firmy tokarkę konwencjonalną oraz parę innych maszyn i zawsze wszystko jest świetnej jakości, a w razie czego nie muszę się też martwić o serwis. Jak dla mnie pełen profesjonalizm! ;)
Sowa90
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn sie 23, 2021 05:02

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez polixa » Śr wrz 14, 2022 10:29

To zależy od różnych czynników. Posiadając swój biznes koniecznie warto inwestować w jego rozwój czy reklamę. Ona obecnie jest bardzo ważną kwestią. To dzięki reklamowe właśnie stajemy się widoczni. Obecnie największą rolę odgrywa reklama w internecie i to właśnie na tą powinno się kłaść największy nacisk. Mnie reklamę w sieci prowadzi Pan Piotr, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/ . Ja nie mam do tego wiedzy, więc moje działania były na oślep a to nie ma sensu.
polixa
 
Posty: 318
Dołączył(a): N maja 12, 2019 18:06

Re: W co inwestować pieniądze?

Postprzez MartaKunis » Śr wrz 14, 2022 12:02

Jak widać to możliwości jest wiele.
MartaKunis
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2022 11:59

Postprzez » Śr wrz 14, 2022 12:02

 

Następna strona

Powrót do Kącik tatusia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron