Spadek - ile podatku się płaci?

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez MikeStanley » N lip 11, 2021 07:59

Ciężko powiedzieć!! Najlepiej mieć jakiegoś dobrego doradcę podatkowego. Warto mieć takiego eksperta w zanadrzu!
_______________________________________-
http://pracemagisterskieekonomia.org/prace-magisterskie-z-ekonomii/
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Postprzez » N lip 11, 2021 07:59

 

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez Godlike » Pn lip 26, 2021 01:59

A to nie zależy od wielkości samego spadku?
Godlike
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn lip 12, 2021 07:21

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez everyy » Śr mar 02, 2022 23:25

Witajcie, jestem pewna, że możecie mi coś podpowiedzieć w tej kwestii. Chodzi ogólnie o podatkowe rozliczenia będące dla mnie sporym problemem. Czy ja mogę ogólnie wiedzieć, jak to widzicie, jeśli pomoże mi kancelaria podatkowa bydgoszcz ? Nie chciałabym ogólnie powiedzieć Wam niczego złego, że sobie nie poradzę, ale jednak taka pomoc dla mnie byłaby nawet wybawieniem. Co wy na to?
everyy
 

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez Bolek » Cz kwi 21, 2022 20:02

Wszystko co związane ze spadkiem, najlepiej powierzyć dobremu adwokatowi. U nas sprawą spadkową zajęła się pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Jej kancelaria kompleksowo pomaga w tym zakresie, prowadzi sprawy dotyczące stwierdzenie nabycia spadku z ustawy bądź z testamentu, sprawy o dział spadku, sprawy o zachowek. Pani mecenas jest bardzo rzeczowa, ma świetne podejście do klientów, jest empatyczna, ale równocześnie zawsze profesjonalna.
Bolek
 

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez Arkadiusz1 » Pn cze 20, 2022 16:29

Moim zdaniem warto wiedzieć takie rzeczy. W końcu nie zawsze otrzymanie spadku jest aż tak korzystne.
Ostatnio edytowano Wt sty 03, 2023 22:54 przez Arkadiusz1, łącznie edytowano 1 raz
Arkadiusz1
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz maja 19, 2022 21:02

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez rotti8 » So sie 27, 2022 06:38

Jeżeli jesteś właścicielem nieruchomości, którą jest działalność gospodarcza musisz wiedzieć że , masz obowiązek zapłaty podatku od nieruchomości. Nie jesteś pewien, czy ten podatek dotyczy Ciebie? Koniecznie sprawdź informacje podatek od nieruchomości od działalności gospodarczej dobrze zorientuj się w temacie, gdyż jest to bardzo ważne by dotrzymać wszelkich terminów.
rotti8
 

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez marenka988 » Pn sty 23, 2023 22:45

Cześć wszystkim, dobrze, że został poruszony temat, który od jakiegoś czasu mnie nurtuje. Chcę zgłosić sprawę spadkową do sądu. Współpracuję z prawnikiem, jednak kilka spraw nie jest dla mnie jasnych i poszukuję informacji, które będą napisane w prosty i czytelny sposób. Chcę czuć się pewniej na rozprawie sądowej, które mnie czeka. Jak wygląda dziedziczenie w Polsce, jeśli nie jest się rodziną? Czym jest sukcesja w Polsce ?
marenka988
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 10, 2022 19:49

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez marenka988 » N sty 29, 2023 23:56

Dzień dobry wszystkim, mam sprawę, która jest dość delikatna. Mianowicie, moj wujek niedawno zmarł, a ja bardzo mało go znałam. Ku mojemu zaskoczeniu zostałam wyszczególniona w jego testamencie. Dziwnie się z tym czuję,ale cóż. Teraz czekam na formalności. Podobno istnieją różne rodzaje testamentów, a o ty nie miałam pojęcia.
marenka988
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 10, 2022 19:49

Re: Spadek - ile podatku się płaci?

Postprzez wiktorz54 » Wt lut 14, 2023 12:44

Chyba 12 procent
wiktorz54
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lut 14, 2023 12:42

Postprzez » Wt lut 14, 2023 12:44

 

Poprzednia strona

Powrót do Kącik tatusia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron