Uzależniwenie od interntu

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez Husar » Pt sie 27, 2021 14:24

Uzależnienie od internetu to jest naprawdę straszna sprawa. Wiem, bo jestem od czegoś takiego mocno uzależniony!!!
____________________________________
http://pracelicencjackiemarketing.warszawa.pl/licencjacka-marketing-cena/
Husar
 
Posty: 161
Dołączył(a): Cz gru 19, 2019 10:23

Postprzez » Pt sie 27, 2021 14:24

 

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez MonikaSilver » Cz paź 21, 2021 07:19

Uzależnienie od internetu jest straszne. Wiem coś o tym!!! Od kofeiny również jestem uzależniona!
___________________________
samo-dzielni.pl/animacje-na-urodzinach-dla-dzieci/
MonikaSilver
 
Posty: 76
Dołączył(a): Cz kwi 09, 2020 11:46

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez Ala567 » So gru 04, 2021 01:53

Jeżeli czujesz że straciłeś kontrolę nad używaniem internetu polecam świetną pomoc
mianowicie psychoterapia chrześcijańska online
Ala567
 
Posty: 135
Dołączył(a): Śr sie 11, 2021 07:59

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez grandza » Śr sty 12, 2022 08:17

w dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy z uzależnieniami czy to od internetu czy od komputera w ogóle. Grunt to uświadomić sobie ten problem i skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jeśli rozglądacie się za sprawdzonym ośrodkiem to polecam NEFO. Kompleksowa oferta, skuteczne terapie, doświadczeni specjaliści, którzy do każdego pacjenta starają się podchodzić w sposób indywidualny.
grandza
 

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez marysia834 » Pn sty 17, 2022 09:10

Teraz coraz więcej osób dorosłych ale również dzieci boryka się z problemem uzależnienia od internetu. Zajęcia online nie pomagają w walce z tym problemem, ogólnie uzależnienia się straszne i uważam, że trzeba z nimi walczyć jak najszybciej się da. Mój partner miał problem ze spożywaniem alkoholu, udał się na terapię, na której poznał między innymi przyczyny alkoholizmu, jak z tym walczyć oraz jak zapobiegać nawrotom. Świetna sprawa, polecam przy podejrzeniach bycia uzależnionym udać się jak najszybciej do specjalisty.
marysia834
 
Posty: 62
Dołączył(a): Wt gru 21, 2021 14:40

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez MarlinŚ » Wt lut 15, 2022 08:45

Moim zdaniem każe uzależnienie jest niebezpieczne....i w naszej rodzinie był przypadek uzależnienia. Nasza ciocia po wypadku cierpiała na bardzo silne bóle i zaczęła brać leki przeciwbólowe. Ciotka uzależniła się od leków i nie mogła bez nich funkcjonować. Dobrze, że udało się ciocię namówić na leczenie w ośrodku, który specjalizuję się w takich właśnie uzależnieniach od leków https://www.terapiawenus.pl/kontakt.
MarlinŚ
 
Posty: 77
Dołączył(a): Pn sty 17, 2022 11:58

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez rania8 » Pn lip 25, 2022 16:44

Uzależnienie jest to bardzo ciężka droga i praca nad sobą... Trzeba być dobrze pokierowanym aby podołać temu. Często osoby uzależnione nie są świadome swojego problemu lub chcą go po prostu ukryć przed otoczeniem. Nie jest to dobre rozwiązanie, niestety . Jedynym skutecznym sposobem na walkę z uzależnieniem jest terapia w specjalistycznym ośrodku . jedynym i bardzo ważnym krokiem do podjęcia leczenia jest uzmysłowienie sobie przez osobę chorą, że jest uzależniona . Jeśli sam widzisz, że masz problem zgłoś się do specjalistów https://odnowa24h.pl/ będziesz mógł liczyć na ich wsparcie i pomoc w tym zakresie!
rania8
 

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez CocoChanel » Wt lip 26, 2022 09:03

siemka :) super temat
CocoChanel
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lip 26, 2022 09:03

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez ywetaa » Cz sie 04, 2022 06:25

Uzależnienie od internetu potrafi być tak samo wyniszczające i niebezpieczne jak to od używek m.in od alkoholu. jeśli pojawia się taki problem to nie ma co zwlekać, warto poszukać profesjonalnej pomocy i wsparcia. Dobrą opinią cieszy się na przykład ośrodek Nefo. Mają doświadczenie w pomaganiu pacjentom z tego typu problemami. Rodzinna atmosfera, skuteczne metody terapii, komfortowe warunki.
ywetaa
 

Re: Uzależniwenie od interntu

Postprzez kitka » Cz sie 25, 2022 20:39

Uzależnienie od Internetu jak każdy problem można wyleczyć, im szybciej zaczniemy terapie tym lepiej. Wpadnij do Gabinet Psychoterapeutyczny w Konstancin Jeziorna, plac Zgody 9/15 na pewno pomogą z problemem, mają tam skuteczne metody działania, a wiem ze ludzie chwalą ich ogromne zaangażowanie i to jak skutecznie pomagają ludziom.
kitka
 
Posty: 276
Dołączył(a): Cz lut 04, 2021 23:01

Postprzez » Cz sie 25, 2022 20:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liceum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron