Liceum vs kursy zawodowe

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez Husar » Cz sie 19, 2021 08:05

Moim zdaniem informatyka i logistyka to są te dwie branże, które najleiej się w Polsce rozwijają. Tak to obecnie widzę!!!
________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/blog/tematy-prac-licencjackich-z-logistyki
Husar
 
Posty: 161
Dołączył(a): Cz gru 19, 2019 10:23

Postprzez » Cz sie 19, 2021 08:05

 

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez MikeStanley » Śr sie 25, 2021 07:48

Zgadzam się. Kursy zawodowe połączone z realną praktyką dają moim zdaniem najwięcej. Praktyka jest nauczycielem wszystkiego jak to mawiał Juliusz Cezar.
_______________________________________
http://pracemagisterskiepoznan.pl/pisanie-prac-politologia
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez JoaU » Pn sty 17, 2022 12:43

MikeStanley napisał(a):Zgadzam się. Kursy zawodowe połączone z realną praktyką dają moim zdaniem najwięcej. Praktyka jest nauczycielem wszystkiego jak to mawiał Juliusz Cezar.
_______________________________________
pracemagisterskiepoznan.pl/pisanie-prac-politologia/



Dokładnie. Super po prawie dostać się na staż do jakiejś kancelarii :geek:
---
https://www.prawda.com.pl/adwokat-wroclaw/
JoaU
 
Posty: 101
Dołączył(a): Śr sie 25, 2021 06:57

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez MarlinŚ » Cz sty 20, 2022 07:14

Moja córka idzie od września do liceum nie ukrywam, że bardzo się stresujemy z tego powodu bo to nowy etap w jej życiu. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to będzie chodziła do liceum sportowego GIMBASKET we Wrocławiu https://gimbasket.edu.pl/kontakt/. Liceum oferuję wysoki poziom nauczania, profesjonalne treningi i zajęcia sportowe z dyscyplin takich jak koszykówka, pływanie, zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i trenerską. Szkoła może pochwalić się mianem „Brązowej szkoły” – przyznawanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i uczestniczą w wielu projektach w tym szkoła promująca zdrowie i szkoła bez przemocy.
MarlinŚ
 
Posty: 77
Dołączył(a): Pn sty 17, 2022 11:58

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez ginamó » Cz lut 24, 2022 09:47

Akurat w liceum moje dziecko musiało brać korepetycje z matematyki, gdyż poziom nauczania nie stał tam na zbyt wysokim poziomie. Niezmiernie pomocni na tym polu, wraz ze swoją ofertą okazali się https://akademiaucznia.eu/grupy/ . Zapewnili nam edukację na najwyższym poziomie a zajęcia w pełni sprostały naszym wymaganiom. Tego w tym wypadku było nam trzeba!
ginamó
 
Posty: 104
Dołączył(a): Cz sty 20, 2022 14:33

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez MikeStanley » Śr wrz 14, 2022 10:39

Ja tam wolę kursy zawodowe połączone z praktyką, Moim zdaniem to jest najlepsza kombinacja!!!
_______________________________
Aplikacja na prace magisterskie z Infromatyki
MikeStanley
 
Posty: 164
Dołączył(a): Pt mar 27, 2020 12:58

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez Pelkor » Pn kwi 24, 2023 16:01

A nie można jednego i drugiego?
Pelkor
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn kwi 24, 2023 12:14

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez amadera » Pn kwi 24, 2023 16:19

A to nie lepiej pójść do technikum?
amadera
 
Posty: 79
Dołączył(a): Cz gru 13, 2018 23:07

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez Inatka93 » Śr maja 03, 2023 15:59

Jako osoba niezwiązana z biznesem, sporo na ten temat czytam i jak dla mnie, to jednak trudny kawałek chleba. Mam nadzieję, że to jest czymś, co mi się naprawdę sprawdza, a mianowicie zerkniemy sobie na coś takiego jak współpraca w zespole szkolenie . To dla mnie ważny krok.
Inatka93
 
Posty: 86
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 15:17

Re: Liceum vs kursy zawodowe

Postprzez kasiunia » Pn lip 03, 2023 08:24

Jak to się zwykło mówić , dobrych szkoleń nigdy za wiele.Co powiecie na szkolenie o tematyce psychologia biznesu i przedsiębiorczości ?Jestem zdania ,że z każdej nadarzającej się okazji należy korzystać, bo nigdy nie wiemy, kiedy ona znowu się powtórzy, tym bardziej ,że szkolenia z tego zakresu prowadzą wybitni przedstawicie z tego zakresu tematycznego.
kasiunia
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pt gru 11, 2020 08:12

Postprzez » Pn lip 03, 2023 08:24

 

Następna strona

Powrót do Liceum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron