Psycholog dziecięcy. Pomocy

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez marysia834 » Śr lut 02, 2022 12:47

Jeśli zauważymy problemy u dziecka, nie ma co zwlekać, trzeba jak najszybciej zacząć działać, lepiej się skonsultować z profesjonalistą, niż później żałować. Ja mogę polecić dobrego psychologa dziecięcego w Warszawie, w Centrum Rozwoju Dziecka pracuje wspaniała kadra, która pomoże w rozwiązaniu wszystkich trosk, polecam.
marysia834
 
Posty: 62
Dołączył(a): Wt gru 21, 2021 14:40

Postprzez » Śr lut 02, 2022 12:47

 

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez koliw » Cz lut 10, 2022 15:46

Mój syn miał problemy i dlatego zapisałam go do psychologa, jak się okazało była to dobra decyzja. W ocenie psychologa wyszło, że ma autyzm i teraz chodzi na dodatkowe zajęcia, gdzie korzysta z programu edusensus spektrum autyzmu 2 https://swiatprogramow.pl/spektrum-auty ... ensus.html Jeśli wasze dzieci mają problemy, to warto pomyśleć o takich zajęciach.
koliw
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt sty 18, 2022 13:35

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez inka » Pt lut 18, 2022 13:02

My również potrzebowaliśmy pomocy psychologa dziecięcego, który faktycznie odpowiednio zajął się naszym synkiem. Synek zachowywał się dość dziwnie, dlatego uznaliśmy, że sprawdzimy, jak wygląda sytuacja w szkole, no i zasięgniemy pomocy specjalisty. To był bardzo dobry pomysł, skorzystaliśmy s usług psychologa dziecięcego w Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu. Ich oferta jest rozbudowana, ceny mają korzystne, no i mają wspaniałe podejście do dzieci.
inka
 

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez awena » N lut 27, 2022 04:12

Moja córka miała spory natłok myśli i problemów w okresie dojrzewania. Nie wszystkim się z nami dzieliła i widziałam, jak jej to ciąży. Dlatego pewnego dnia zapytałam ją po prostu, czy chciałaby spotkać się z psychologiem i z nim wszystko omówić. Nie byłam przekonana, czy się zgodzi, ale tak się stało. Zapisałam ją do Pracowni Psychologicznej Kontra w Garwolinie. Tam miała spotkania z psychologiem, który bardzo jej pomógł. Z sesji na sesję wracała moja dawna córeczka, uśmiechnięta i ciesząca się życiem. Uważam, że pomoc psychologiczna dla dzieci jest niesamowicie ważna.
awena
 

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez Zdolna » Pn lut 28, 2022 11:55

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to z tego co słyszałam od moich znajomych, dobry psycholog dziecięcy przyjmuje między innymi w https://www.pracowniakreska.com/psychoterapia-poznan/ Tam pracują na tyle wykwalifikowani pracownicy, że bez problemu będą w stanie pomóc ci nawet w najtrudniejszych przypadkach.
Zdolna
 
Posty: 596
Dołączył(a): Pt gru 14, 2018 08:35

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez kinga_szy » Wt mar 15, 2022 19:05

Dokładnie, popieram opinie o Promitis. My byliśmy u różnych specjalistów, ale tylko tutaj otrzymaliśmy najlepszą pomoc i wsparcie
kinga_szy
 
Posty: 700
Dołączył(a): So sty 12, 2019 14:12

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez kontecka » Pt kwi 01, 2022 07:17

A czy placówka Promitis we Wrocławiu jest rownie dobra, co ta w Warszawie?
kontecka
 

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez kinga_szy » Śr cze 22, 2022 16:47

Wcale nie tak łatwo znaleźć namiar na sprawdzonego psychologa dziecięcego. Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo polecam https://centrum-terapii.pl/ Udzielają kompleksowej pomocy, zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym.
kinga_szy
 
Posty: 700
Dołączył(a): So sty 12, 2019 14:12

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez michal2468 » Cz sie 25, 2022 17:47

Zdrowie psychiczne jest jedną z ważniejszych rzeczy, w szczególności u dzieci. Według mnie warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Polecam Wam psycholog Warszawa , na ich stronie znajdziecie atrakcyjną ofertę dotyczącą spotkań z psychologiem online. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony.
michal2468
 
Posty: 169
Dołączył(a): So mar 09, 2019 15:58

Re: Psycholog dziecięcy. Pomocy

Postprzez MatkaPolka » Pt paź 14, 2022 13:36

Dobry psycholog zawsze się przyda. Szczególnie taki, który specjalizuje się w terapii systemowej. Tak ja to obecnie widzę!!!
_________________________________________________________-
WegaIt.pl
MatkaPolka
 
Posty: 53
Dołączył(a): Wt cze 08, 2021 20:41

Postprzez » Pt paź 14, 2022 13:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedszkole



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron